Management Team

Administrator Team

Username Status Last Seen Level
[CbK]Ryder Offline 22/9/2021 13:31:10 Lead Server Manager
[CbK]Amine. Offline 18/8/2021 16:15:31 Server Manager
[MVP]Malik_ Offline 23/9/2021 14:54:46 Server Manager
[ITA]Stefy_CbK Offline 28/7/2021 16:43:23 Server Co~Owner
Beremix Offline 23/9/2021 19:4:26 Server Owner
[CbK]Mihael444 Offline 17/9/2021 17:58:15 Head-Admin
[MVP]voldy Offline 26/9/2021 12:6:55 Administrator
[LD]Lucemea Offline 27/9/2021 14:37:12 Administrator
FireBird Offline 27/8/2021 19:21:52 Administrator
Choco[LD]Taco Offline 26/9/2021 18:7:2 Moderator
[v0g]Hemanth_ Offline 27/9/2021 14:37:12 Moderator
Do you want to become an administrator? For more info read: here


Former Server Managers

  • [Ask]Terminator - Server Owner (2009 - 2012)
  • Tjying95 - Server Scripter (2009 - 2011)
  • [MG]Dimi - Server Owner (2012 - 2015)
  • [MG]Zezima - Server Co Owner (2012 - 2015)
  • Rubinho - Server Co Owner (2012 - 2014)
  • [iTG]Millennium - Server Manager (2012 - 2014)
  • [iTG]Scorpionn - Server Manager (2013 - 2016)
  • Maged - Server Scripter (2014 - 2015)
  • FireChicken - Server Manager (2014 - 2015)
  • [CbK]Chanchito - Server Manager (2015 - 2016)
  • BassLovah - Server Manager (2015 - 2016)
  • Neefas - Server Manager (2017 - 2019)
  • Aaron - Server Manager (2016 - 2016)
  • MichaelBelgium - Server developer (2015 - 2016)
  • [CbK]Subz3ro - Server Manager (2016 - 2017)
  • Paul - Server Manager (2017 - 2019)
  • Tokkor - Server Manager (2014-2019)
  • Sasuke_Uchiha - Server Manager / Assistant Server Developer (2016 - 2019)
  • DowDaw - Server Manager (2017 - 2020)
  • [CbK]Krishhna - Server Manager / Assistant Server Developer (2018 - 2019) (2020)
  • [CbK]SaK_ - Server Manager (2016 - 2018) & (2019 - 2020)